İşte Dünya Kupası 4. Maçları Programı

2018 FIFA Dünya Kupası Ön Eleme Grubu 4. maçları Cuma – Cumartesi – Pazar günü oynanacak maçlar ile sona erecek. Millilerimiz ise 4. maçında evinde Kosova Milli Takımını ağırlayacak.

İşte Dünya Kupası Maç Programı;

Cuma Günü (Bugün) Maçları

22:45     Fransa                               v            İsveç        

22:45     Çek Cumhuriyeti            v            Norveç 

22:45     Kuzey İrlanda                    v             Azerbaycan

22:45     San Marino                        v             Almanya 

20:00     Ermenistan                        v             Karadağ 

22:45     Danimarka                          v             Kazakistan 

22:45     Romanya                            v             Polonya 

22:45     İngiltere                              v             İskoçya               

22:45     Malta                                  v               Slovenya            

22:45     Slovakya                              v             Litvanya 

 

Cumartesi Günü Maçları

20:00     Avusturya                           v             İrlanda Cumhuriyeti 

20:00     Gürcistan                            v             Moldova           

22:45     Galler                                    v               Sırbistan 

22:45     Arnavutluk                           v             İsrail                     

22:45     İspanya                                 v             Makedonya      

22:45     Liechtenstein                       v             İtalya 

20:00     Hırvatistan                          v             İzlanda                

20:00     Türkiye                                v             Kosova                

22:45     Ukrayna                              v             Finlandiya 

 

Pazar Günü Maçları

20:00     Bulgaristan                         v             Belarus               

20:00     Lüksemburg                      v             Hollanda 

20:00     İsviçre                                 v               Faroe Adaları    

20:00     Macaristan                         v             Andorra              

22:45     Portekiz                               v             Letonya 

20:00     Kıbrıs Rum Kesimi           v             Cebelitarık         

22:45     Belçika                                 v             Estonya              

22:45     Yunanistan                         v             Bosna-Hersek 

İşte Dünya Kupası 4. Maçları Programı
4.75 (95%) 4 oy
Content Protection by DMCA.com

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

AYIN BAHİS SİTESİ